Kariyer Üssü; bireysel mesleki eğitimler, kurumsal eğitim/danışmanlık hizmetleri ve üniversitelere yönelik eğitim organizasyonları olmak üzere 3 ana konuda faaliyet gösteren bir eğitim, danışmanlık ve organizasyon firmasıdır. 

Her bireyin ve kurumun gerçeklerinin, beklenti ve ihtiyaçlarının farklı olduğuna inanırız. Bundan dolayı genel ve teorik çözümler yerine kişiye, gruba, firmaya ve sektöre özel çözümler üretiriz. Bir eğitimi veya hizmeti sunmadan önce sizi dinler, ihtiyaçlarınızı tespit eder, beklentilerinizi öğreniriz ve eğitimlerimizi bu gerçekleri dikkate alarak gerçekleştiririz.

Eğitimlerimiz güncel bilgi ve teknikler kullanılarak; workshoplar, multimedia öğeler, anlatılan konunun canlandırıldığı uygulamalar (role-play) ve eğitici oyunlar ile desteklenerek, teori ve pratik bir araya getirilerek, alanında tecrübeli profesyoneller veya konusunda uzman akademisyenler eşliğinde gerçekleştirilir. 

Bireysel eğitimler ile hedeflenen nokta, iş hayatına atılacak veya atılmış kişilerin, işlerini daha bilinçli ve profesyonel bir şekilde yapar hale gelmeleridir. Kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz ile işletmelerin  fonksiyonlarını daha sağlıklı bir şekilde çalışır hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Üniversite öğrencilerine yönelik eğitim organizasyonlarındaki amacımız; iş hayatına atılacak gençlerimizin öğrencilikten profesyonelliğe geçişlerini en az sancıyla gerçekleştirecek donanıma ve bilince ulaşmalarını sağlamaktır.

Katılımcıların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, güncel bilgiler içeren, profesyonel iş hayatına ve uygulamaya yönelik eğitimlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimiz bilgi ve tecrübe eksikliğinizi kısa sürede gidermenize yardımcı olacak, kişisel veya kurumsal gelişiminize güç katacak, sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir.

 
 

Yaşam Koçluğu

Biz size ''Bakmanızı'' değil ''Görmenizi'' sağlıyoruz...

HERKESİN ''YAŞAM KOÇUNA'' İHTİYACI VARDIR…

 

ARKADAŞIYLA GELENE %30 İNDİRİM.

Aynı anda kayıt yaptırma zorunluluğu olmadan, ayrı eğitimlere kayıt yapılması halinde de geçerlidir. Kampanya her iki kişi için de geçerlidir.

KOÇ'UM BENİM

İnsan Kaynakları Uzmanılığı eğitimine gelirken yanınızda iki arkadaşınızı getirin, bir seans Yaşam Koçluğu kazanın...

 
Mart
24
Pazar
 

İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı

 

tüm takvimi gör 

              anasayfa  |   hakkımızda  |   eğitim takvimi  |   katılımcı yorumları  |   bize ulaşın